Lepiej zapobiegać niż leczyć, a jednym z najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia jest aktywność fizyczna. Pod hasłem "Profilaktyka przez sport" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej dnia 20.02.2024 r. odbył się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn w kategorii "open".

Turniej przebiegał w zdrowej i sportowej atmosferze, uczestniczyło w nim 80 osób. Celem rywalizacji było propagowanie zdrowego stylu życia i gry w tenisa stołowego oraz aktywizowanie młodzieży i dorosłych do spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. To był doskonały sposób na integrację, dbanie o relacje i zacieśnianie więzi.

Po zaciętych zmaganiach najlepszymi zawodnikami zostali:

dziewczęta - szkoła średnia:
I msc. – Julia Chruściel,
II msc. – Julia Korzeniowska,
III msc. – Natalia Weremko,
IV msc. – Martyna Jurczak,
V msc. – Oktawia Bury,
VI msc. – Emilia Jarosiewicz;

chłopcy - szkoła średnia:
I msc. – Bartosz Sławacki,
II msc. – Patryk Jurkiewicz,
III msc. – Michał Jopa,
IV msc. – Mateusz Olech,
V msc. – Mateusz Stankiewicz,
VI msc, – Igor Dudek;

kobiety open:
I msc. – Małgorzata Rutkowska,
II msc. – Sylwia Kapeluszna,
III msc. – Julia Chruściel,
IV msc. – Beata Maluga,
V msc. – Małgorzata Bzówka;

mężczyźni open:
I msc. – Mirosław Ożóg,
II msc. – Kamil Mazurek,
III msc. – Adam Krupa,
IV msc. – Dawid Jaruga,
V msc. – Rafał Kapeluszny,
VI msc. – Krzysztof Rękas.

Serdeczne gratulacje! Pingpongiści, którzy zajęli miejsca od 1 do 3 otrzymali pamiątkowe statuetki, a za lokaty od 1 do 6 organizatorzy przyznali nagrody rzeczowe i dyplomy. Podziękowania kierujemy w stronę Pana Leszka Proskury, Wójta Gminy Siennica Różana oraz Pana Stanisława Buka, Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Dzięki ich wsparciu finansowemu turniej mógł dojść do skutku.

Podziękowania należą się też Radzie Rodziców ZSCKR w Siennicy Różanej na czele z Panią Amelią Hopko, pdagog szkoły - Katarzynie Rysak, nauczycielom wychowania fizycznego - Beacie Maludze, Jacekowi Radelczukowi, Krzysztofowi Rękasowi, Dawidowi Jarudze, Mirosławowi Ożogowi oraz naszej aktywnej młodzieży, która tak licznie uczestniczyła w turnieju.

Zaangażowanie w sportowe życie szkoły zawsze nas bardzo cieszy, szczególnie w dobie przywiązania młodych ludzi do rozgrywek w świecie wirtualnym.

Brawo Wy!