W I semestrze roku szkolnego 2018/2019 w ZSCKR w Siennicy Różanej odbywały się zajęcia specjalistyczne z carvingu. W tej formie wsparcia wzięło udział łącznie 25 osób. Uczniowie nabyli zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z zajęć, które najlepiej oddają zapał i zaangażowanie uczestników.

Katarzyna Czajka

W okresie od 19.01.2019 r. do 16.02.2019 r., na terenie ZSCKR w Siennicy Różanej realizowana była kolejna tura kursu -  operator wózków jezdniowych – widłowych. W tej edycji kursu przeszkolonych zostało 15 uczniów, kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa. Jego celem było przygotowanie przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze urządzeń transportu bliskiego.

 

Katarzyna Czajka

Za nami dwie edycje kursu KELNER.  Jego realizacja miała miejsce w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Łącznie wzięło w nich udział 29 uczniów technikum. Miło nam jest poinformować, że wszyscy uczestnicy kursu pozytywnie zdali egzamin czeladniczy. Serdecznie gratulujemy i polecamy naszych czeladników potencjalnym pracodawcom.

 

Katarzyna Czajka

 

 

 

 Bukieciarstwo  - kompozycje żywe i sztuczne  - to szkolenie, cieszące się dużą popularnością wśród uczennic naszej szkoły. Kolejna edycja owego szkolenia miała miejsce od  

26 01.2019 r. do 02.03.2019 r. Przeszkolonych zostało 5 osób. Prace wykonane przez uczestników są wyjątkowe, piękne, oryginalne !!!! Jesteśmy pod wrażeniem nabytych umiejętności. Życzymy dalszych tak owocnych działań.

 

Katarzyna Czajka

W okresie od dnia 14 kwietnia 2018 r. do dnia 27 maja 2018 r. była realizowana trzecia edycja szkolenia „Bukieciarstwo – kompozycje żywe i sztuczne” ramach projektu „Kwalifikacje zawodowe drogą do kariery” realizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. W szkoleniu uczestniczyło 5 uczennic kształcących się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych. Podczas szkolenia uczennice miały możliwość zgłębienia wiedzy florystycznej oraz zastosowania jej w praktyce pracując na żywych kwiatach. W czasie trwania zajęć uczestniczki szkolenia wykonywały ciekawe kompozycje florystyczne.

Zapraszam do obejrzenia relacji fotograficznej z tego bardzo twórczego i kreatywnego szkolenia.

 

 

Opracowała: Sylwia Kowalczyk

 


Projekt „Kwalifikacje zawodowe drogą do kariery” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego