Harmonogram konsultacji nauczycieli z uczniami w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Nazwisko         i imię nauczyciela

przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

1.

Antoniak Ewa

biologia, chemia

co drugi czwartek

13:25- 14:25

313

2.

Bochyńska - Czerpak Karina

Język polski

       środa

13:20-14:15

210

3.

Bobryk Robert

Język angielski

czwartek

8:55-9.40

pokój nauczycielski

4.

Agnieszka Lalik

historia/ historia                      i społeczeństwo

poniedziałek

13:20-14:10

202

5.

Dobrzańska-Mochniej Ewa

język polski

wtorek

14:15 - 15:10

310

6

Dudzic Danuta

obsługa konsumenta

poniedziałek

14.15 – 15.00

pokój nauczycielski

7.

Dyjach Roman

Zajęcia praktyczne

czwartek

11.10-12.00

warsztaty szkolne

8.

Dyk Renata

matematyka

czwartek co drugi tydzień

13.25 - 15.00

213

9.

Jaruga Dawid

edukacja dla bezpieczeństwa

poniedziałek

13.20 - 14.10

internat szkolny

10.

Jurkiewicz Waldemar

wychowanie fizyczne/zajęcia praktyczne PKZ

piątek

14.10-14.55

sala gimnastyczna

11.

Karwat Anna

Język angielski

piątek

13.20 – 14.10

117

12.

Klejna Justyna

Zasady żywienia

piątek

co drugi tydzień

13.20 – 14.10

204

13.

Kowalik Anna

przedsiębiorst-wo w gosp. rynkowej / podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej

wtorek

15.10-16.00

215

14.

Kubina Mariusz

zajęcia praktyczne

czwartek

14.10-14.50

warsztaty szkolne

15.

Łaniewski Janusz

Użytkowanie/Obsługa maszyn/

pojazdów rolniczych

czwartek

13.25 -15.00

212

16.

 

Maluga Beata

wychowanie fizyczne

czwartek

13.25-14.10

hala sportowa

17.

 

Paweł Dołhan

informatyka

programowanie

poniedziałek

8.00-8.45

308

18.

Olida Renata

Język niemiecki

piątek

14.15-15.00

pokój nauczycielski

19.

Rękas Krzysztof

przepisy ruchu drogowego kat. B

poniedziałek

14.15-15.00

208

20.

Rybak Anna

wyposażenie techniczne                    i bhp

wtorek

13:20 - 14:10

313

21.

Skubisz Anna

podstawy techniki lub matematyka zajęcia wyrównawcze

środa

14.15 - 15.00

315

22.

Suchodolski Marcin

zajęcia M.01

piątek

11:45-12:30

pokój nauczycielski

 

23.

Małgorzata Świech

fizyka

środa

12.35-13.20

308

24.

Jan Tyrawski

zajęcia prakt. M 01, PKZ

środa

13.40 -14.25

warsztaty szkolne

25.

Dariusz Wróbel

Obróbka materiałów

piątek

11.05-11.50

warsztaty szkolne

 

 

 

Plan lekcji w roku szkolnym 2017/2018 - otwórz

 

 

 

1. Podanie o zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego

Załącznik nr 1 - pobierz

Załącznik nr 2 - pobierz

2. Schemat rozprawki problemowej - pobierz

 

3. Skrypt „maszyny rolnicze” zamieszczony na Wydziale Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie -
wejdź

 

4. Testy online z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie - otwórz

 

5. Zestaw podręczników rok szkolny 2017/2018 - pobierz

 

6. Matura w 2017 roku - pobierz

 

7. Ćwiczenia pomagające przygotować się do matury ustnej z języka polskiego - pobierz

 


 

 

Uwaga !!!

Aby otworzyć pobrane dokumenty we wcześniejszych wersjach programu Word należy pobrać i zainstalować bezpłatny dodatek do pakietów Microsoft Office 2000, XP i 2003 kliknij tu aby pobrać dodatek.