LISTA GŁÓWNA UCZESTNIKÓW PROJEKTU
„Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, pt.: "Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego", o numerze 2017-1-PL01-KA102-036142 współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
L.p. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Ilość punktów |
1. |
Jagniątkowska Agata |
2BTP |
36pkt. |
2. |
Repeć Paulina |
3BTP |
36pkt. |
3. |
Tokarczyk Dawid |
2BTP |
36pkt. |
4. |
Zaworska Patrycja |
3BTP |
34pkt |
5. |
Dąbska Agnieszka |
3BTP |
31pkt |
6. |
Rozwałko Aleksandra |
2BTP |
29pkt |
7. |
Kawęcka Marta |
4PT |
28pkt |
8. |
Gałan Piotr |
4 BTa |
27pkt |
9. |
Artymiak Ewelina |
3 BTP |
25pkt |
10. |
Sitarz Ewelina |
2BTP |
25pkt |
11. |
Konowałek Adam |
4BTb |
24pkt |
12. |
Kłapouchy Krystian |
2 BTP |
23pkt |
13. |
Mazurkiewicz Marcin |
2BTP |
3pkt |
14. |
Wożakowska Klaudia |
4PT |
23pkt |
15. |
Dąbski Adam |
3BPT |
22pkt |
16. |
Stępień Wiktoria |
3BTP |
22pkt |
17. |
Borucki Przemysław |
4BTb |
21pkt |
18. |
Misztal Grzegorz |
3BTP |
21pkt |
19. |
Młynarczyk Wojciech |
2 BTP |
21pkt |
20. |
Ogórek Michał |
4 BTb |
21pkt |
21. |
Siedlecki Arkadiusz |
3BTP |
21pkt |
22. |
Karczewska Agnieszka |
4 BTa |
20pkt |
23. |
Lipska Agnieszka |
2BTP |
20pkt |
24. |
Ritkowska Gabriela |
3 BTP |
20pkt |
25. |
Sekuła Magdalena |
3BTP |
20pkt |
26. |
Bednaruk Angelika |
3 BTP |
19pkt |
27. |
Kawka Bartłomiej |
2 BTP |
19pkt |
28. |
Ostrówka Bartosz |
3 BTP |
19pkt |
29. |
Typiak Norbert |
3 BTP |
19pkt |
30. |
Zakrzewska Weronika |
2 BTP |
19pkt |
31. |
Mielniczuk Michał |
2BTP |
18pkt |
32. |
Dominik Patryk |
2BTP |
17pkt |
33. |
Kasprzak Krzysztof |
4BTa |
17pkt. |
34. |
Kniażuk Mateusz |
2BTP |
17pkt. |
35. |
Żeliszczak Jakub |
2BTP |
17pkt. |
Przewodniczący komisji rekrutacyjnej - Jacek Jagiełło
Członek komisji rekrutacyjnej - Anna Karwat
Członek komisji rekrutacyjnej - Renata Olida
LISTA REZERWOWA UCZESTNIKÓW PROJEKTU
„Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, pt.: "Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego", o numerze 2017-1-PL01-KA102-036142 współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
L.p. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Ilość punktów |
1. |
Bałabuch Aleksandra |
3BTP |
16pkt. |
2. |
Knap Dominik |
3BTP |
16pkt. |
3. |
Waszczyński Damian |
3BTP |
16pkt. |
4. |
Żebrowski Maciej |
3BTP |
16pkt. |
5. |
Grzesiuk Weronika |
2BTP |
12pkt. |
Przewodniczący komisji rekrutacyjnej - Jacek Jagiełło
Członek komisji rekrutacyjnej - Anna Karwat
Członek komisji rekrutacyjnej - Renata Olida