W dniach od 20 do 21 stycznia 2024 r. odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Szkół Rolniczych prowadzonych przez MRiRW o Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem zmagań był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku. Wśród 13 drużyn reprezentujących szkoły ministerialne udział wzięła reprezentacja Naszej szkoły w składzie: Beata Maluga, Małgorzata Rutkowska, Dawid Jaruga, Monika Troć, Krzysztof Rękas i Zbigniew Rasiński, Jacek Radelczuk i Mirosław Ożóg.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej zajął V miejsce w turnieju. Małgorzata Rutkowska dostała nagrodę MVP dla najlepszej zawodniczki turnieju. Dodatkowo Nasza drużyna zdobyła Puchar Fair Play.
Pierwsze miejsce zajął ZSCKR w Golądkowie, drugie ZSCKR w Potoczku, na miejscu trzecim uplasował się ZSCKR w Karolewie. Wszystkie drużyny rywalizujące ze sobą otrzymały pamiątkowe dyplomy udziału w turnieju, a drużyny które zdobyły miejsca I-IV – medale oraz pamiątkowe puchary. Udział w imprezie dostarczył wielu wrażeń sportowych i był znakomitą okazją do spotkań towarzyskich i integracji jej uczestników.

Tekst: Małgorzata Rutkowska