Rekrutacja 2019 – kierunki kształcenia: Technikum im. Augusta Cieszkowskiego - technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności, technik hodowca koni, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej; Szkoła Branżowa I Stopnia im. A. Cieszkowskiego - mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, kucharz; Szkoła Policealna – technik agrobiznesu, technik turystyki wiejskiej, KKZ - rolnik * Konferencja szkoleniowa: Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie - Siennica Różana, 16 maja 2019 roku

LISTA GŁÓWNA UCZESTNIKÓW PROJEKTU

„Ponadnarodowa mobilność uczniów  i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”,  pt.: "Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego", o numerze 2017-1-PL01-KA102-036142 współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

 

 

L.p.

                

Nazwisko i imię

 

Klasa

 

Ilość punktów

1.

Jagniątkowska Agata

2BTP

36pkt.

2.

Repeć Paulina

3BTP

36pkt.

3.

Tokarczyk Dawid

2BTP

36pkt.

4.

Zaworska Patrycja

3BTP

34pkt

5.

Dąbska Agnieszka

3BTP

31pkt

6.

Rozwałko Aleksandra

2BTP

29pkt

7.

Kawęcka Marta

4PT

28pkt

8.

Gałan Piotr

4 BTa

27pkt

9.

Artymiak Ewelina

3 BTP

25pkt

10.

Sitarz Ewelina

2BTP

25pkt

11.

Konowałek Adam

4BTb

24pkt

12.

Kłapouchy Krystian

2 BTP

23pkt

13.

Mazurkiewicz Marcin

2BTP

3pkt

14.

Wożakowska Klaudia

4PT

23pkt

15.

Dąbski Adam

3BPT

22pkt

16.

Stępień Wiktoria

3BTP

22pkt

17.

Borucki Przemysław

4BTb

21pkt

18.

Misztal Grzegorz

3BTP

21pkt

19.

Młynarczyk Wojciech

2 BTP

21pkt

20.

Ogórek Michał

4 BTb

21pkt

21.

Siedlecki Arkadiusz

3BTP

21pkt

22.

Karczewska Agnieszka

4 BTa

20pkt

23.

Lipska Agnieszka

2BTP

20pkt

24.

Ritkowska Gabriela

3 BTP

20pkt

25.

Sekuła Magdalena

3BTP

20pkt

26.

Bednaruk Angelika

3 BTP

19pkt

27.

Kawka Bartłomiej

2 BTP

19pkt

28.

Ostrówka Bartosz

3 BTP

19pkt

29.

Typiak Norbert

3 BTP

19pkt

30.

Zakrzewska Weronika

2 BTP

19pkt

31.

Mielniczuk Michał

2BTP

18pkt

32.

Dominik Patryk

2BTP

17pkt

33.

Kasprzak Krzysztof

4BTa

17pkt.

34.

Kniażuk Mateusz

2BTP

17pkt.

35.

Żeliszczak Jakub

2BTP

17pkt.

 

Przewodniczący komisji rekrutacyjnej - Jacek Jagiełło

Członek komisji rekrutacyjnej - Anna Karwat

Członek komisji rekrutacyjnej - Renata Olida

 

  

  

LISTA REZERWOWA UCZESTNIKÓW PROJEKTU

„Ponadnarodowa mobilność uczniów  i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”,  pt.: "Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego", o numerze 2017-1-PL01-KA102-036142 współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

 

L.p.

 

Nazwisko i imię

 

Klasa

 

Ilość punktów

1.

Bałabuch Aleksandra

3BTP

16pkt.

2.

Knap Dominik

3BTP

16pkt.

3.

Waszczyński Damian

3BTP

16pkt.

4.

Żebrowski Maciej

3BTP

16pkt.

5.

Grzesiuk Weronika

2BTP

12pkt.

 

Przewodniczący komisji rekrutacyjnej - Jacek Jagiełło

Członek komisji rekrutacyjnej - Anna Karwat

Członek komisji rekrutacyjnej - Renata Olida