WYNIKI REKRUTACJI
Projekt "Europejskie wyzwania zawodowe", który jest finansowany z Programu Erasmus+. Udział w Projekcie wiąże się z odbyciem stażu zawodowego w Hiszpanii w terminie 01.07.2019 - 26.07.2019 oraz uczestnictwem w zajęciach językowych (45 godz.) – 35 godzin języka angielskiego i 10 godzin języka hiszpańskiego, przygotowaniu kulturowym (10 godz.), zajęciach psychologiczno – pedagogicznych (5 godz.) i zajęciach z zachowania bezpieczeństwa (7 godz.)
LISTA GŁÓWNA UCZESTNIKÓW PROJEKTU
L.p. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Ilość punktów |
1. |
Szadura Marta Beata |
1 BTP (tż) |
32 pkt. |
2. |
Kukiełka Patrycja |
1 BTP (tż) |
31 pkt. |
3. |
Skorek Dawid |
1 BTP (tmr) |
31 pkt |
4. |
Grzela Marek |
2 BT (tmr) |
29 pkt. |
5. |
Wójcik Dawid |
1 BT (tmr) |
27 pkt |
6. |
Morylowski Mateusz |
2 BT (tmr) |
27 pkt |
7. |
Miszczak Michał Jakub |
2 BT (tmr) |
26 pkt |
8. |
Golec Klaudia Natalia |
2 PT (tż) |
25 pkt |
9. |
Sobstyl Jakub |
1 BT (tmr) |
25 pkt |
10. |
Zdun Aleksander |
2 BT (tmr) |
24 pkt |
11. |
Nastaj Alan |
1 BTP (tmr) |
24 pkt |
12. |
Janicki Wojciech |
1 BT (tmr) |
24 pkt |
13. |
Matwiejuk Karolina |
2 PT (tż) |
23 pkt |
14. |
Zielińska Daria |
2 PT (tż) |
23 pkt |
15. |
Hać Gabriela |
2 PT (tż) |
23 pkt |
16. |
Kowalska Weronika |
2 PT (tż) |
23 pkt |
17. |
Kura Jakub |
2 PT (tż) |
21 pkt |
18. |
Laskowski Damian |
2 BT (tmr) |
21 pkt |
19. |
Tokarski Łukasz Robert |
1 BT (tmr) |
20 pkt |
20. |
Żyłowski Marek |
1 BT (tmr) |
20 pkt |
WYNIKI REKRUTACJI
Projekt "Europejskie wyzwania zawodowe", który jest finansowany z Programu Erasmus+. Udział w Projekcie wiąże się z odbyciem stażu zawodowego w Hiszpanii w terminie 01.07.2019 - 26.07.2019 oraz uczestnictwem w zajęciach językowych (45 godz.) – 35 godzin języka angielskiego i 10 godzin języka hiszpańskiego, przygotowaniu kulturowym (10 godz.), zajęciach psychologiczno – pedagogicznych (5 godz.) i zajęciach z zachowania bezpieczeństwa (7 godz.)
LISTA REZERWOWA UCZESTNIKÓW PROJEKTU
L.p. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Ilość punktów |
1. |
Ciosek Maciej |
2 PT (tmr) |
19 pkt. |
2. |
Miszczak Milena |
1 BTP (tż) |
19 pkt. |
3. |
Opat Kacper Hubert |
1 BT (tmr) |
19 pkt. |
4. |
Tchurzewski Jakub Mikołaj |
1 BTP (tż) |
19 pkt. |
5. |
Berbeć Radosław |
1 BT (tmr) |
18 pkt. |
6. |
Kura Marcin |
2 BT (tmr) |
18 pkt. |
7. |
Żebrowski Damian |
2 BT (tmr) |
18 pkt |
8. |
Charmas Marcin Sylwester |
2 PT (tż) |
17 pkt. |
9. |
Kaszczuk Dominik |
1 BT (tmr) |
17 pkt. |
10. |
Staszak Marcin |
2 BT (tmr) |
17 pkt. |
11. |
Sykała Bruno |
1 BTP (tż) |
17 pkt. |
12. |
Wrona Monika |
1 BTP (tż) |
17 pkt. |
13. |
Morylowski Krystian |
1 BT (tmr) |
16 pkt. |
14. |
Repeć Jakub |
2 BT (tmr) |
16 pkt. |
15. |
Babicz Patryk |
2 BT (tmr) |
15 pkt. |
16. |
Krupa Szymon Przemysław |
1 BT (tmr) |
15 pkt |
17. |
Małecka Anna Maria |
3 BTP (tż) |
15 pkt. |
18. |
Tymicki Paweł |
2 PT (tż) |
15 pkt. |
19. |
Biłan Martyna Zofia |
1 BTP (tż) |
14 pkt. |
20. |
Grzesiuk Sylwia |
2 PT (tż) |
13 pkt. |
Uczniowie, którzy uczestniczyli w stażu w Irlandii w roku szkolnym 2017/2018. |
|||
21. |
Rozwałko Aleksandra Anna |
3 BTP (tż) |
25 pkt. |
22. |
Zakrzewska Weronika |
3 BTP (tż) |
22 pkt. |
23. |
Żeliszczak Jakub |
3 BTP (tmr) |
19 pkt. |
24. |
Dominik Patryk Mirosław |
3 BTP (tmr) |
16 pkt. |