Trochę z humorem, nie do końca poważnie, z przysłowiowym przymróżeniem oka uhonorowaliśmy tuż przed nadchodzącymi feriami  najbardziej zasłużonych na niwie nauki, sumienności i właściwego zachowania uczniów naszej szkoły. Już w styczniu mieli okazję odebrać nagrody pieniężne. Tym razem szacowny zespół do spraw podziału stypendiów naukowych musiał rozdysponować pomiędzy mistrzów nagrody rzeczowe ufundowane przez przyjaciół naszej szkoły – cieplutkie komplety czapek i szalików w sam raz na zimowe szaleństwa, ufając, że dzięki nim wiedza pięknie się w głowach uleży i nie wyparuje zbyt szybko.

Nagrody zostały wręczone 17 uczniom, każdą z nich osobiście przekazał Dyrektor ZSCKR w Siennicy Różanej – Pan Stanisław Buk podczas apelu szkolnego w dniu 06 lutego 2019 r. Nikt nie protestował, co oznacza, że nagrodzeni  z zadowoleniem przyjęli te nietypowe wyróżnienia.

Tekst: Ewa Dobrzańska - Mchniej
Zdjęcia: Dawid Jaruga