Dzisiaj w głowie czarne chmury,

Lecz zdążymy do matury !!!

Niech dzięcioły w lesie kują,

Maturzyści dziś balują !!!

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją na sto dni przed jednym z najważniejszych w życiu egzaminów, uczniowie klas IV Technikum im. A. Cieszkowskiego w Siennicy Różanej, spotkali się 27 stycznia 2018 r. w domu weselnym „Wiktoria” w Krasnymstawie, by świętować ten niezwykły moment.

Młodzież, jak przystało na pierwszy bal w swoim dorosłym życiu, prezentowała się niezwykle szykownie tańcząc poloneza. W uroczystości wzięli udział: dyrektor Zespołu Szkół CKR w Siennicy Różanej Pan Jacek Jagiełło, wicedyrektor Pani Anna Kowalik, wychowawcy klas czwartych: Panie Ewa Antoniak, Anna Skubisz, Pan Waldemar Jurkiewicz oraz grono pedagogiczne. Swoją obecnością zaszczyciła maturzystów Pani Ewelina Rudy, która reprezentowała Starostę Krasnostawskiego Janusza Szpaka. Odczytane zostały również listy z życzeniami od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk. Część oficjalną poprowadzili uczniowie: Magdalena Tochman i Łukasz Palat.

Młodzież i przybyli goście bawili się doskonale przy muzyce DJ Bass Shine i Buba. Wszyscy rozeszli się do domów pełni radości i satysfakcji z udanej zabawy. Na pewno ten bal pozostanie w pamięci uczestników na długo.

 

Tekst: Anna Skubisz

Fotografie: Beata Maluga